CO JSEM ZÍSKAL SNÍŽENÍM HOMOCYSTEINU

MŮJ PŘÍBĚH

Často jsem trpěl na nemoci z nachlazení, chřipku jsem míval i několikrát do roka. Ta poslední mě přivedla až do nemocnice na jednotku intenzivní péče. Po uzdravení jsem vážil o 6 kilogramů méně a cítil se velice zesláblý -a navíc jsem se začal obávat další chřipky.

Naštěstí jsem tehdy poznal pana doktora Erbena, který mi doporučil nechat si změřit homocystein. To jsem také udělal a výsledek 17,3 μmol/l mě doslova šokoval. Pomocí přesně stanovených dávek vitamínů jsem tuto nebezpečně vysokou hladinu za necelé 4 měsíce snížil na 8,2 μmol/l.

Od té doby - to je od roku 2014 - jsem byl pouze 3 x nemocný.

Tomáš Prokeš, Brno 

REFERENCE

Petr, Brno 

K mým dlouholetým zdravotním problémům se asi před rokem přidala stále se stupňující únava, a protože nic nepomáhalo, objednal jsem se na doporučení známého na kurz "Jak na homocystein". To, co tam říkali, mi dávalo smysl, a tak jsem začal jíst zdravější stravu a pomocí speciálního doplňku stravy snižovat vysoký homocystein. Postupně jsem se začal cítit lépe, vytratila se únava, dokonce vymizely i všechny mé zažívací potíže - zácpa, nevolnost a nadýmání už jsou pro mě minulostí. A jaké překvapení mě čekalo na závěr? Lékař mi vysadil téměř polovinu všech léků!Marta, Praha
Měla jsem vysoký cholesterol a sem tam i srdeční arytmii. To mě čím dál víc znepokojovalo, a tak jsem se objednala na kurz "Jak na homocystein. Vysoký homocystein - 13.6 μmol/l-se mi dle pokynů podařilo snížit na 7,8 μmol/l. Trvalo to sice 4 měsíce, ale už po prvním měsíci jsem zaznamenala zlepšení: arytmie se nedostavovala tak často a byla slabší. V současné době nevím, co to arytmie je, zlepšil se mi i cholesterol a mám víc energie. Uvědomila jsem si, že je to proto, že mé tělo dostalo to, co mu scházelo a co tak velmi potřebovalo-zdravější stravu, hořčík a vitamíny ze skupiny B, které snížily toxický homocystein.


Jiří, Blansko

Pomocí přípravku Homocystein Vitality jsem snížil svůj homocystein z 14.2 μmol/l na 7,2 μmol/l. Souběžně s tím jsem také užíval kvalitní kolagen a doplněk stravy na odkyselení. Na doporučení pana Prokeše jsem si také dopřával domácí zásadité koupele, které jsou opravdu skvělé. Bolesti svalů, a zvláště zad jsou zcela pryč, znatelně ustoupila i bolest pravé kyčle, už ani nepotřebuji hůlku. Jsem rád, že se na tom všem mohu úspěšně podílet a doporučuji vzdělávací kurz na snížení homocysteinu i svým známým. Věřte, stojí za to se o své zdraví starat!


Klára, Brno
Před dvěma lety mě postihl slabý infarkt. Začala jsem užívat lék na ředění krve, ale ten mi nedělal dobře. Bála jsem se ho ale vysadit a paní doktorka mě přesvědčila, že jej musím minimálně rok užívat. Ani nevíte, jak se mi po tom roce ulevilo, začala jsem se cítit mnohem lépe, jenže postupně se mě začal zmocňovat čím dál větší strach z dalšího infarktu. Tehdy jsem se jako zázrakem dozvěděla o kurzu "Jak na homocystein". Objednala jsem se i na změření a teprve na kurzu jsem pochopila, co bylo příčinou mého infarktu - laboratoř mi naměřila 18,4 μmol/l. Dnes mám homocystein 8,7 μmol/l, cítím se jak za mlada a infarktu se už nebojím. Vím, že o mé srdce i cévy je dobře postaráno, už je žádný homocystein neohrožuje. Nechte si jej změřit i vy! Za ten pocit poznání i jistoty děkuji panu Prokešovi ze Školy Zdraví i všem, kteří se vzděláváním z oblasti výživy zabývají.

Tyto stránky používají cookies k analýze návštěvnosti a bezpečnému provozování stránek. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s našimi pravidly pro ochranu soukromí.

© 2020 Tomáš Prokeš - Online Škola ZDRAVÍ, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!